| MishuCuc a întrebat:

Care este cel mai fain si cel mai urat anotimp? motivati de ce...

7 răspunsuri:
| SanziiAndry a răspuns:

Cel mai frumos anotimp este primavara, pentru ca natura reinvie, iar totul este frumos!
Cel mai urat anotimp este toamna, pentru ca e foarte frig si se termina vacanta!

| Iubibilăă a răspuns:

Cele mai frumoase anotimpuri sunt vara, primavara si iarna.

| Clauvdgg a răspuns:

Cel mai fain anotimp este Vara pentru ca avem vacanta si este cald si facem baie in piscina/strand/mare.
Cel mai urat este Toaman ca ploua si incepe scoala, dar si iarna ca e firg dar iarna e Craciunul si asta e fain happy

| oliviaaa a răspuns:

Cel mai fain anotimp este Vara pentru ca este ziua mea de nastere, e soare, cald, peiosaje frummoase, verde, etc. si cel mai urit este iarna pentru ca este frig mergi la scoala cu greu, trebuie sa porti o multime de haine, si poti avea si accidente. succes

| KittyEyes a răspuns:

Toate sunt frumoase! Depinde de preferintele altora. Dar totusi eu prefer vara, pentru ca este cald si nu trebuie sa te imbraci cu o gramada de haine spre deosebire de iarna. Asta poate e parerea mea dar nu stiu daca nu este si a altora. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| REBEKAHs a răspuns:

Cel mai frumos anotimp este VARA pentru ca e vacanta si cald, iar cel mai urat TOAMNA pentru ca se termina VARA si incepe scoala sadrolling on the floor)FUNDA?

| OmulVerii a răspuns:

happyCel mai frumos anotimp ...pff
Fiecare anotimp are frumusetea lui gandestebig grin
Iarna iti place prima zapada sau Craciunul?
Toamna iti place cand vezii peste tot fructe sau frunzele ruginite
Primavara iti place cand natura invie pomii imuguresc
Vara soare caldura ploi calde dimineti racoroase si zilele lungi.

Mie personal imi place mai mult vara dar fiecare anotimp are frumusetea lui.