| geoalina19 a întrebat:

Care este cel mai scump (ca pret) catel din lume?

Răspuns Câştigător
| LaurSwat a răspuns:

Cainele care face parte din rasa Mastiff Tibetan a fost expus in orasul Shijiazhuang din China. Fiind un exemplar impunator, a primit numele Imparatul. PRET: 1, 2 milioane de euro http://www.google.ro/......tp?/imgres

7 răspunsuri:
| Beckyyy a răspuns:

Cei din aur.

| geoalina19 explică (pentru Beckyyy):

Foarte amuzant! rolling on the floor

| geoalina19 explică (pentru Beckyyy):

Imi place raspunsul! day dreaming

| RomulusMilea a răspuns:

Mastiful tibetan, 1, 5 milioane de dolari americani, plătiţi de un excentric în estul Chinei.

Vezi link-ul de mai jos, informaţiile sunt în engleză, dar pot fi destul de uşor înţelese:

http://today.msnbc.msn.com/......nsive-dog/

Sper să te fi ajutat.

| alinutaalinuta1999 a răspuns:

Pudelii superiori mari care pot si tunsi can desene stii tuu

| LaurSwat a răspuns:

Cainele care face parte din rasa Mastiff Tibetan a fost expus in orasul Shijiazhuang din China. Fiind un exemplar impunator, a primit numele Imparatul. pret : 1, 2 milioane de euro