| XxTh3KiNgxX a întrebat:

Care stie un sv privat de metin care e gm mode cu mc sau cu hamachi. oricum e bun.nu dati http://gm-mode.no-ip.info ca il stiu pe asta vreau altu'. sa dea site si retelele de hamachi(daca e cu hamachi) de mc. txt fac eu rost. dau fundita l cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| DanuTzCarbon a răspuns:

Pai nu am gm mode dar am unu sooopeer http://xperiment.servegame.com/ este npc de skil P grad de level 120;) bonusuri de 100 STR, DEX etc, arme noi de 75 cu atac maxim 531;) la ala de lv 120 iti da 999kk sau daca vrei mai mult da n-ai pentru ce este bug cu sabie batalie cumperi si vinzi si-ti da la bani...deci e cool numele meu acolo e DanuTzCarbon uitate;)

3 răspunsuri:
| andreibubu2 a răspuns:

Iti dau eu un metin de toate zilele HAMMER MT2 e privat si te da ivi 1 tot +9 te duci langa magazin general te da 120 cuskill p cu tot bani full arme rare armuri rare te doare in PLA plz funda daca vrei gm intra pe metin2gx descarca-l si daca nu merge sa faci cont da-mi mesaj ca iti dau eu unu amu dai funda?

| XxTh3KiNgxX explică:

Altu nu mai zice nimic?

| XxTh3KiNgxX explică:

Andreibubu2 nu iti dau funda ca nu mi-ai dat siteul