| StormyNight a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase rase de catei? -dupa parerea voastra-

22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PisicaAristocrata a răspuns:

Mops e in top love struck urmeaza ciobanesc caucazian, husky, ciobanesc german si ogar, astea-s preferintele mele.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Teckel-Rasa cea mai inteligenta(parea mea).

Uite o poza cu unul mic:x

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| pwp a răspuns:

Chow-chow clarr love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciobanescul german, sunt moartea mea! Sunt atat de inteligenti love struck.

| BlackFuneral a răspuns:

Chow chow, Saint-Bernard şi Saluki.

Răspuns utilizator avertizat
| CeaCuMasca a răspuns:

Viszla

| bmerry a răspuns:

Saint Bernard. Nu numai ca sunt frumosi, dar sunt si deosebiti si prietenosi! Mai greu de intretinut dar merita!

| alex310 a răspuns:

Caini Lupi sau Haski

| BlackMillFan a răspuns:

Ciobanesc Elvetian :X

| AndreeutzaDeea a răspuns:

Toate rasele de catei sunt frumoase, dar uite cateva care sunt super(din punctul meu de vedere) pentru aspect cat si pentru comportament:
-Shih-tzu
-Husky
-Labrador Retriever
-Golden Retriever
-Dalmatian
-Caniche Pitic
-Bichon Frise
-Beagle
-Cocker Spaniel
-Ciobanesc Elvetian
-Pekignese
-Saint Bernard
-Collie Rough
Cam atat, succes!

| Denisee1 a răspuns:

Pai.Mie imi imi plac urmatoarele:
York Shire Terrier, Bichonii(toti), Si Tzu, Pomeranian, Husky, Akita, Ciobanesc German, Rottweiler, Golden Retriever, Labrador auriu, Terra Nova. Cam atat mi au venit in minte. Tie care iti plac?

| melisa83300_1533 a răspuns:

Chow Chow e rasa mea preferata!

| StarGamer a răspuns:

Ciobanesc de berna.

| Asha777 a răspuns:

Stormy depinde ce fel de caine iti place de exemplu eu ti-as recomanda golden retriever deoarece am citit intr-un documentar ca, dintre toate rasele de caini acestia se inteleg cel mai bine cu oamenii.

| danidover a răspuns:

Rottweiler e super

| deeatha a răspuns:

Bichon- uite pozaa :o3 http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Brunetzika_6491 a răspuns:

Si Tzu, Husky, Saint Bernar, Yorkship Terrier :X