| AvalohAlyn a întrebat:

Care sunt cele mai ieftine rase de catei? Dar cele mai scumpe? Ce rase de catei va plac?

11 răspunsuri:
| αntoniα a răspuns:

1)Cel mai scump caine din lume este Mastiful Tibetan, iar cel mai iefrin e un maidanez(0 lei)laughing
2)Rasele mele preferate:
-Yorkshire Terrier Toy
-Ciobanesc German
-Husky Siberian
-Ciobanesc Australian
-Am ramas in pana de idei...laughing
Sper ca te-am ajutatbig grin
Paaa!
^.^

| IsabelaIssa a răspuns:

Yorkshire Terrier!

| SandraMikyZu a răspuns:

Pechinezul e cel mai ieftin si dupa parerea mea cel mai scump e yorkshire terrier... si eu ador yorkshire terrier.happy

| bibiiiy a răspuns:

Pai nu stiu.cel mai ieftin este pechinezul, eu am un bichon si am dat 1.000 de lei pe el.acum nu stiu daca ti se pare scump sau nu.

| leea99 a răspuns:

Cel msi ieftin e un pechinez. Cel mai scump e un brac german/yorkshire terrier
mie sincer imi place si-tzu. E adorabil si spun asta pentru ca eu am unul

| backback a răspuns:

Nu cumpara un caine, adopta unul.Nu incuraja comercializarea cu animale.

| Gabi19971983 a răspuns:

Cea mai ieftina rasa de caini este maidanezul! serios! am vazzut in multe pet shopuri de vanzare caini maidanezi cu 100 - 200 de lei. Cea mai scumpa rasa de caini este jack russel terrier deoarece este un caine tipic englezesc si fiindca este cea mai desteapta rasa de caine din lume. Crede-ma, si eu am jack russel si eu singura l-am invatat nu stiu-cate trucuri cand era mic, si si acum le mai stiewinking (are 5 ani )

| JockerStoica a răspuns:

Mie Imi plac cainii rottweiler si husky iar cel Mai scump caine din lume este Mastiff tibetan Iar cel Mai ieftin este Pechinezu

| hkr a răspuns:

Mie imi plac bullterrierii.

| emayperritos a răspuns:

Rasa mea preferata este golden ritriver iar cel mai bine este sa iei de la adapost iar cele mai scumpe rase sunt Mastiful tibetan - 2.200 - 7.000 de dolari Mastiful francez - 3.000 de dolari Corgi Galez Pembroke - 1.000 de dolari Saluki - 2.500 de dolari
Chow Chow - 1.000 - 8.500 de dolari Bulldog englez - 2.500 - 9.000 de dolari Cainele eschimos canadian - 7.000 de dolari

| Angelo29 a răspuns:

Cel mai iefrin pechinezul normal.Cel mai scump este fara doar si poate Mastifful tibetan.In China un mastiff a fost cumparat cu 1.200.000 de dolari(exagerat de mult).Mie imi plac cainii Husky, dar daca doresti sa iti cumperi un caine ti-as recomanda... Bulldog francez.