| AvalohAlyn a întrebat:

Care sunt cele mai ieftine rase de catei? Unde gasesc catei mai ieftini de rasa?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai ieftin este cel primit cadou.
Pa, pa.

| IMC90 a răspuns:

Dar cei maidanezi ce-au? latra altfel?

| pwp a răspuns:

Dar daca nu e de rasa nu stie sa iubeasca sau sa fie devotat?

| TheTimeKiller a răspuns:

Pe strada! Daca iei unu mare il antrenezi sa te muste de fund cand treci pe langa el.Cea mai buna ideewinking

| Flynn2001 a răspuns:

Ciobanesc german, rott, maidanezi, beagle. Ce zici?

| MrAnonymus a răspuns:

Maidanezi si beagle

| byutsaa a răspuns:

Rasa mica?big grin iti donez eu trei:-s.am un terrier si 2 pechinezibig grin

| nikoletanicko a răspuns:

Am eu bichon havanez negrii in varsta de 6 saptamani cu 250 lei negociabil

| ProJect14 a răspuns:

Asa facea si hamsterul meu, trebuie sati umezesti degetul,, aratator" cu putin apa in varf si sa il lasi sa te linga, dupa care scoti adapatoarea si o pui in fata lui(la mine a mers si a inceput sa bea apa), daca el tot nu vrea sa bea apa scoatei semintele din meniul lui si dai morcovi, salata, struguri si mere big grin sper ca te-am ajutat Funda?