| Seline a întrebat:

Cat costa pisica Albastra de Rusia? (scuzati-mi exprimarea, dar sunt foarte obositabig grin)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......alte-rase/
Si eu am avut o intrebare lf;), uita'te acolo.

3 răspunsuri:
| Aurelia a răspuns:

Uita-te la comentarii, pe site-ul http://www.zooland.ro/Albastru_de_Rusia-4278.html
Aici vei gasi unii oameni care vand pisici Albastru de Rusia. Si-au lasat ori un email ori o adresa, asa ca poti lua legatura cu ei! Pa-pa!

| rey a răspuns:

Chiar daca va costa pe la 300Euro pariez ca o sa-si merite investitia, si eu de un an vreau sa imi iau dobermann, am vazut caini si pisici de rasa, si nu se compara cu,, incrucisarile'' sunt mai stabile psihic, mai superbe.

| AnaisC a răspuns:

Pai are o prietena de-a mea ia adat pe pisi 450 eur.