| xhd3 a întrebat:

Cat de greu este sa ai grija de un porcusor de guinea de la 1 la 10?
Si cam cati cm ar trebui sa aiba o cusca pentru doi porcusori de guinea?

2 răspunsuri:
| andy14 a răspuns:

Un 5-6, daca vrei sa cumperi cumpara 2 porcusorii de guinea sunt animalute depresive si au nevoie de companie mereu

| andreeabobo a răspuns:

Nu stiu in legatura cu porcusorii de guineea, insa iti dau un sfat pentru orice animalut in general. E un angajament mare, si este bine sa stii ca dispui de timp pentru a ii ingriji si le oferi dragoste si toate cele necesare. Poti citii mai multe informatii pe net despre ingrijire si sa iti formezi o parere cu ce trebuie facut si informatii legate de marimea custii happy