| xGreenSmokex a întrebat:

Catelului meu pare cam trist, nu mai e asa energic si s.a apucat de "pascut".
Inca nu am mers cu catelul la veterinar, urmeaza, dar voiam sa stiu daca vi s.a intamplat si voua.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand cainii au probleme cu burta mananca o anume iarba care ii ajuta. Am vazut si eu asta si stiam din cartile citite de acest obicei.

| xGreenSmokex explică:

Da pai a mancat niste pene de porumbel (nu ma intrebati cum au ajuns acolo laughing) ) cand nu eram atenta

| kiduuuuuu a răspuns:

Da, mii s-a intamplat, a mancat ceva ce nu ia priit o sa-si revina lasa-l sa 'pasca' o sa-si revina! Funda?

| xGreenSmokex explică (pentru kiduuuuuu):

Mi se pare si cam trist. nu mai e asa energic cum era si are o privire trista, abatuta...ce crezi?