| annemarye a întrebat:

Caut si eu catel yorkshire terrierhappy cine are sau stie de unde pot face rost sa ma contacteze pentru ca imi doresc mult unu. va multumesc:*

5 răspunsuri:
| Exxtremus a răspuns:

Am un vecin si nu imi place deloc cum are botulsad

| annemarye explică (pentru Exxtremus):

Mie mi place ca i mic mic si pufos:X uite unu ca asta imi doresc
http://1.bp.blogspot.com/......-puppy.jpg

| Exxtremus a răspuns:

Aaaaaaaaa. Scuze le-am confundat: Dar incearca sa te duci prin oras sau la piata poate are cineva. Succes sper sa gasesti. Si este foarte frumusel:X:X:X

| annemarye explică (pentru Exxtremus):

Da este o scumpete de catel:X si sa vedem. poate voi reusi sa gaseschappy

| Exxtremus a răspuns (pentru annemarye):

Da, iti urez succes si daca iti iei poti sa ma contactezi pe TPU aici findca par interesatwinking Deci bafta la cautarehappySucces