| qEw0990 a întrebat:

Ce animal preferat aveti in afara de pisica si ciine?
Dau funda pentru cea mai frumoasa descriere!

4 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Mie în afară de pisici şi de câini îmi mai plac iepurii.Iepurele este al doilea animal preferat al meu după pisică(mă rog, şi câinele dar mai mult pisica).
Ceea ce îmi place este faptul că sunt foarte drăgălaşi şi îmi mai place cum dau din botic. Faptul că sunt rozătoare vegetariene şi asta-mi place.Şi blăniţa lor îmi place.

| AtateaConditii a răspuns:

Calul. E frumos, zvelt si are ochii asa mari si blanzi sunt foarte sensibili, se zice ca iti simt starea de spirit adica daca esti trist suparat nervos dar eu nu cred.

| RochEq a răspuns:

Sincer sa fiu imi place foarte mult hamsterii de ce? pentru ca sunt micuti ai poti lua in palma ai poti mangaia si sunt foarte draguti si prietenosi cu boticul lor micut si cu ochisorii aceea sunt foarte dragalasi cand dorm si sunt si jucausi

| qEw0990 explică:

Va rog descrierea mai mare (x2)