| anonim_4396 a întrebat:

Ce coafuri pentru fete cu parul cret stiti ca sa nu se vada fata asa rotunda? scuze de cvategorie, e cea mai vizitata

4 răspunsuri:
| maychanges a răspuns:

Eu am parul cret si il dau cu spuma pentru va se aseaza frumos.

| Mistiss a răspuns:

Si eu am o prietena la fel cu problema ta. Mii se pare ca ii sta destul de frumos si asa. Totusi la coafor poti sa ceri o tunsoare de genul: Vreau sa imi faceti o coafura care sa-mi acopere (un pic fata) fata si sa nu imi luati aproape de loc din lungime. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| forevergirl a răspuns:

Pai daca ai parul cret poti sa-ti-l intinzi cu placa si nu o sa mai ai fata rotunda