| Zoki a întrebat:

Ce filme gen comedie recomandati?

Răspuns Câştigător
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

American pie(toate), scary movie(toate), killers, it's complicated, year one, big momma's house(ambele), the proposal, ice age (toate), shrek(toate), the hangover, Drillbit Taylor, yes man, the mask, Dumb & Dumber, a night at roxbury, my super ex-girlfriend...cam astea ar fi sper sa-ti placahappy

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Recep Ivedik .

| neynya_4078 a răspuns:

Hmm.Noi, vechi? Mie imi plac comediile romantice, dar mai sunt si comedii pure super bune. Filme sunt multe, dar nu stiu pe unde ai ajuns cu vazutul. Ultimele vazute: When in Rome, Date Night, Letters to Juliet; Back up plan; The bounty hunter; Leap Year. Si daca imi mai amintesc iti mai spun happy

| Klax187_2507 a răspuns:

"How High"(vechi dar bun), toata seria "American Pie","The girl next door"(e un sfert comedie). Mai multe gasesti scriind pe google "filme comedie".

| ღShawtyღ a răspuns:

Mr.Bean, Hotel for Dogs, Soacra mea este o scorpie. astea sunt preferatele mele. fundita?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mr bean-in vacanta ...sau alte fimlme cu mr bean

| smaranditza a răspuns:

1.toate filmele cu stan si bran
2. unele filme cu louis de funes
3.nea marin miliardar
4.mamma mia(2009 sau 2008!)
5.home alone
6.serialul M.A.S.H.
etc

| hehehe a răspuns:

Pai. incearca Scary movie. big grin
Apropo. esti cumva din Rosetti? :d

| MistikkGirl a răspuns:

Killers (the best new movie)
asterix in the olympic games
The bounty hunter
17 again
What happens in Vegas
Raice your Voice

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Little robbers-2 copii unu de 5 ani si una de 7 ani care jefuiesc o banca

| ColoradoM a răspuns:

Mr.bean holiday's

| catalin1948 a răspuns:

Eurotrip. cea mai tare comedie

| byanca_3175 a răspuns:

Denis pericol public, Mr.Bean