| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un hamster scoate niste sunete repetate asemanatoare unui stranut?(nu stranuta)

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Stiu sunetul laughing Insa nu imi dau seama exactla ce te referi tu. Ei pot stranuta daca sunt raciti. Ti se pare ca e bolnavior?
Daca nu, mai e un sunet care tie s-ar putea sa ti se para ca un stranut dar mie mi se parea mai mult ca un semiscuipat. De fapt semiscuipat-semistranut. E un sunet normal. Asa fac ei. Era chiar dragut happy Nu am reusit niciodata sa-mi dau seama la ce se refera cand face asa. Uneori iesea repede din vasul de mancare si scotea zgomotul ala. Eu ziceam ca injura laughing)

| ShizAnime a răspuns (pentru Kriss96):

laughing Sigur injura.

| anonim_4396 explică (pentru Kriss96):

rolling on the floor injura ca lumea nu gluma.cred ca un sfert de ora a tinut-o asa rolling on the floor

4 răspunsuri:
| AdyColt a răspuns:

Asa sunt ei

| RenataIoana a răspuns:

Si hamsterul meu facea asa, dar poate ca era racit, nu ai de unde sa stii laughing