| Aly359 a întrebat:

Ce inseamna cand visez pe cineva de care mi-a placut dar acum nu-mi mai place. il visez in fiecare noapte si in fiecare noapte se apropie de mine vn la mine sau pur si simplu e intr-o camera cu mine si cu alti colegi? m-am saturat sa-l visez in fiecare noapte

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Inseamna ca:{parerea mea}
Baiatul respectiv te viseaza.
Baiatul respectiv se gandeste la tine.
Baiatul respectiv te place.
Tu inca mai simti ceva pentru el, dar nu vrei sa recunosti{pentru ca tu nu vrei sa iti mai placa de el}.

Sper ca te-am ajutat. Cam astea ar fi motivele pentru care il visezi. Funda?

2 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Iti e dor de el in adancul sufletului tau. Va trece de la sine dupa un timp happy

| Marijuana187 a răspuns:

Baiatul acela te place si te viseaza in fiecare noapte!happy