| Ale123446689 a întrebat:

Deci, in aproape fiecare noapte visez un baiat. Inseamna ceva? Ca eu nu ma gandesc la el. Ii adrvarat ca mi-a placut de el, dar acum imi place alt tip...Inseamna ca ma place l sau ca se gandeste la mine? Sau ca s-ar intampla ceva in viitor?

Răspuns Câştigător
| xMayre a răspuns:

Undeva in inima ta inca mai ai sentimente pentru el. Poate nu esti constienta de ele dar inca simti ceva pentru acel baiat.

| Ale123446689 explică (pentru xMayre):

Multumesc tuturor! :*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il visezi pentru ca inca iti mai place de el

| positivity a răspuns:

Dacă eu visez un porc care se dă la mine, ar însemna că porcul respectiv se gândește la mine sau că se va întâmpla ceva între noi în viitor? Cu certitudine, răspunsul este nu!
Îl visezi pentru că încă te mai gândești la el! Și în plus de asta, nu ai de unde să știi dacă el se gândește la tine sau nu.

| Ale123446689 explică (pentru positivity):

Deci, eu ziceam asa doar pentru ca asa am auzit! Nu asa e logica mea!

| spyyns a răspuns:

Daca il visezi in fiecare noapte inseamna ca...Te-ai indragostit. blushing

| Ale123446689 explică (pentru spyyns):

Poate...dar nu ma gamdesc la el...si aseara m-am gandit la alt tip laughing dar eu tot pe el il visez

| Danny37 a răspuns:

Cauta si tu raspunsul pe site-uri de genu www.cevisezi.ro.poate te ajuta sa intelegi mai bine.