| Maria203 a întrebat:

Ce lucruri distractive pot sa fac cu broasca mea testoasa? (este cu tample rosii si este micuta)

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Fa-i un mic labirint, sau traseu la sfarsitul caruia sa aiba mancare si vezi daca reuseste sa ajunga la mancare, a doua zi (sau la a doua incercare) vezi daca isi aminteste traseul si ajunge mai repede la mancare decat in prima. happy

2 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Săriți coarda împreună. ce poți face cu o broasca țestoasă decât să te uiți la ea și să o ții în mână laughing

| Cyrano a răspuns:

Dreseaz-o! Invat-o sa depasesca obsacole!