| XteoX a întrebat:

Care este diferenta dintre broasca testoasa de florida cu tample GALBENE si cea cu tample rosii. astept raspunsuri. FUNDAAAAAA!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Una are tample galbene iar cealalta tample rosii. Logic, nu?

| XteoX explică:

Si in afara de acest lucru care e evident, altceva, ma refer diferente in legatura cu marimea, durata de viata, rezistenta la temperaturi scazute sau ridicate, durata de viata.

| SergiuM a răspuns:

Pai cea cu tample galbene are tample galbene si cea cu tample rosii are tample rosii!
Si mi se pare ca cea cu tample rosii e putin mai mare ca cea cu tamle galbene.winking

| rolly3342 a răspuns:

Culoarea tamplelor laughing

Răspuns utilizator avertizat