| SonicTheHedgehog a întrebat:

Ce nume sa ii pun la motanel? Are culoarea alba.

Răspuns Câştigător
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Buna MIAU!(Nu conteaza culoarea ci comportamentul) Pai ce-ti trece prin cap? Si eu am o pisica alba i-am pus numele care mi-a trecut primul prin cap. Dar eu zic si sa astepti putin sa vezi e jucaus, e plictisit, e somnoros, doarme mereu.
Dar ti-as da cateva nume : Max alintat Maxy, Flin/i tot alintat, Luc. eu iti dau un sfat : Sa-i dai lpte cu paine in el si putin cate putin, ii dai tot mai tari alimente si sa te uiti in labutele lui. Fundita? Miou:3

15 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Michişor. Am avut două pisici cu numele ăsta şi au fost foartee jucăuşe.

| Latinmoon a răspuns:

Fulg de nea puppy dog eyes

| cupydo0n a răspuns:

Ai putea sa ii pui Albutu.

O zi buna.

| LaYeR a răspuns:

Blue

| Skumpete a răspuns:

Fulgulet)

| LuciaCristina1996 a răspuns:

Blanco

| ursuroz2 a răspuns:

Intra aici:
http://www.e-pets.ro/nume-pisici/pagina-1
Mi se par niste nume foarte dragute.

| BellaFoxyMaria a răspuns:

Pufulet,Fulgulet,Moki.....si cam atatlaughing)
sper ca te-am ajutat

| groby1 a răspuns:

Norocel

| lichtfusz a răspuns:

Garfield

| Alina20120 a răspuns:

Murca Tuzic Zali Pisy Persic Baghira Barky Betli. Sunt niste nume jumirusesti si sunt foarte frumoase. Funda happy?

| matibosu a răspuns:

Mitu☺

| vitaneas a răspuns:

Tanu

| DianaDiiDiana a răspuns:

Abby, Fulgulet, Tomy, Pitic, Zuzu, Zorro, Freddy.

| Andra06 a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit nume ar fi Fulgulet! Funda?