| DalyanKawaiiiii a întrebat:

Hi TPU! Am o motanel de 2 luni gasit pe strada si nu stiu ce nume sa-i pun e negru tot cu si foarte mic cu o pata alba pe nas si pe burtica

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Punchi

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Renegatul suna bine pentru ca a trait viata dura a strazilor.

| DalyanKawaiiiii explică (pentru mgtow):

Hmmm suna foarte crazey da' niu e prea dragalas sa-i pun numele asta poate te mai gandesti la ceva happy

| DalyanKawaiiiii explică (pentru mgtow):

Si ma gandeam sa-i pun numele Kuro parca in japoneza insemna negru sau era in germana nu ami stiu in care din ele era

| DalyanKawaiiiii explică (pentru mgtow):

Aolooo prea cum sa zic piti nici motanului nu-i place

| mgtow a răspuns (pentru DalyanKawaiiiii):

Punchi