| iAvatar a întrebat:

Ce nume să pun unui mascul rottweiler?

19 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Budy,Rex,Heron,Luna,Ben,Beny,Shadow,Sherr,Art,Artie.

| TokyoGirl a răspuns:

Caligula este bun?

| Ea a răspuns:

Ce zici de Brutus?hee hee

| Ea a răspuns:

@iAvatar
Nu e putin ciudat sa cresti un incornorat, sa il mangai si sa te linga pe fata? Sincer, mi se pare putin deplasat, dar e alegerea ta.

| Anonim134 a răspuns:

Bruce,happy, Coquin,Caporal,Archer,Adolph, Attila,Fonz, Emperor, Laker,Orzon, Quack, Sadie, Sam, Sammy, Yokehappy

[funda?batting eyelashes]

| Neagandalf a răspuns:

Pai am eu niste variante care le am la suflet:
Rex
Bonzo
Glont
Labus
Copoila
Max
Jimy
Mai am dar sunt pentru catei mai mici nu gen rottweiler care cresc mari...
Sper ca am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diablo mi se pare un nume potrivit. Daca nu iti place, poti lua o decizie ajutandu-te de siteul asta: http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html

| VeveAnn a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html intri zici si gasesti tot felul de nume cu a cu b cu c cu d...

| iAvatar explică:

Cum vi se pare Demon?

| iAvatar explică:

@anonimu : Frumos nume big hug
@Ea : Nu-i voi pune asa...doar v-am cerut parerea tongue
Mai astept si alte nume :*

| FPS1kkk a răspuns:

Rocky.

Am avut si eu un rottweiler si asa i-am pus numele.

| dianaa_9543 a răspuns:

Sam. :d Asa il cheama si pe al meu tongue

| Alex90power a răspuns:

Eu am o femela si i-am spus jesse, dar numele acesta merge si la baieti

| Hanta_Johnny_1993 a răspuns:

Snoop

| Blaga_Dan_1978 a răspuns:

Ce zici de Zuko?