| Tiara81 a întrebat:

Ce parere aveti de rasa shih-tzu? merita sa il cumpar? nu are prea multe boli.deoarece mie mi se pare ca e greu de ingrijit.(ma gandesc sa imi cumpar mascul) big grinbig grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| helly06 a răspuns:

Daca`ti doresti un catel, e normal ca trebuie intretinut. Shih tzu daca iei` in fiecare zi trebuie sa ii fac cu picaturi sub ochisori. si periat. E foarte iubitor, ascultator si destept. Sh eu am unul si sunt foarte multumita cu el happy