| BiancaaBd a întrebat:

Buna TPU~! In sfarsit mi-am convins parintii sa ma lase sa`mi iau(inca) un caine...(a fost mai greu cu tata"nu vreau miros de caine in casachatterbox") dar pana la urma am reusit. Sunt hotarata sa imi iau un catel din rasa 'shih tzu' si mai ales ca nu va fi o mare problema cu tata, fiinda noi stam la casa si am destul loc. Acum asta e problema:femela sau mascul? eu mai am un caine lup.adica o eahee hee si nu ar fi problema daca as avea 2 fete, dat totusi nu sunt hotarata. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ionelis12 a răspuns:

Buna! Eu as alege inca o femela deoarece daca ar fi un mascul.ma bine ma lipesc.O femela ar fi mai bine deoarece intre doua femele vei vedea joaca in fiecare zi si batie in fiecare zi iar femele imi plac mai mult deoarece sunt mai rele si mai ascultatoare. Sper sa iti fie de folos!

3 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Daca nu vrei sa iasa cv "corcitura", te sfatuiesc sa iti cumperi femelahappy

| deutza_2137 a răspuns:

Buna daca mai vrei pui ia-ti femela.hotararea ta!

| 1510anamaria a răspuns:

Cred ca mai bine e sa iti iei o femela ca ea nu este asa de agitata