| Daniela_Danieladaniela_1993 a întrebat:

Ce parere aveti despre Macklemore (cel care canta Thrift shop)?

11 răspunsuri:
| Merisorr a răspuns:

E foarte tare! Il ador

| Iulian03 a răspuns:

Dupa mine canta foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o parere speciala despre el, canta OK.

| KinderBeeeib a răspuns:

E un rapper genial care are o voce la limita extremului si melodia care mi-a placut si inca imi mai place mult e AND WE DANCED love struck

| moilolyta09 a răspuns:

1.Ai greşit categoria!
2.Îmi place cum cantăwinking

| marktheshark a răspuns:

Este un artist de viitor

| Bubbles12345 a răspuns:

Canta super

| pilu999 a răspuns:

Cel mai sincer rapper, nu canta numai despre prostii(mai ales daca ai ascultat si celelalte melodii ale sale)

| totElodia a răspuns (pentru pilu999):

"Cel mai sincer rapper"?! Frate, e un rapper extrem de carismatic, dar nu e cel mai sincer nici pe departe. Asculta I'm gone - Tyga, Eminem - Lose yourself, When I'm gone, si o sa vezi acolo sinceritate si adevar crud. Eminem, Tyga, Kanye West, Jay Z. SINCERITATE omule!

| Daniela_Danieladaniela_1993 explică (pentru pilu999):

Da i-am ascultat si celelalte melodii chiar e sincer

| pilu999 a răspuns (pentru totElodia):

Depinde ce intelegi prin "sincer", da e adevarat ca si eminem sau alti rapperi sunt sinceri atunci cand canta dar Macklemore incearca sa educe generatiile mai tinere de exemplu in melodia "Other side" ii invata pe tineri sa nu se drogheze sau alte chestii