| euandreeeea a întrebat:

Ce parere aveti despre rasa Amstaff? Cum este rasa aceasta? Este greu de crescut? Este un caine rau? Este un caine ascultator? Am un catelus Amstaff de o lună jumate si as vrea să stiu mai multe despre rasa aceasta. Dau fundita promit.

2 răspunsuri:
| Anonim1289 a răspuns:

Incearca sa-l inveti comanda "Culcat" si "Sezi" dar mai asteapta putin pana face 3 luni, nu este o rasa agresiva, dar unele animale ii pot starni un comportament agresiv, cand se face mai mare ii trebuie botnita pentru a nu avea probleme cu legea.

| euandreeeea explică:

Scuzati. Amstaff