| secertul a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Alview P4?

2 răspunsuri:
| wolfrram a răspuns:

Telefonul este bunicel cu functii destul de bune dar de banii aceia iti recomand sa iti cumperi unul mult mai bun de exemplu Samsung galaxy s plus sau HTC desire x. Crede-ma o sa fii mai multumit de aceste produse.sau daca iti trebuie unul dual sim ia-ti galaxy ace duos cu performante la fel de bune si pret mai mic

| IONELA1234567890123456789090 a răspuns:

E foarte bun. Intr-adevar e scump dar cred ca cu cit telefonul e mai scump cu atit e mai bun si are mai multe functii.