| Marciuc_Ionel_1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Alview P6 Live?
*In special cei care aveti acest telefon.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu stiu. Are 8GB. Am avut jocuri ca Asphalt 8 (1.5GB Ram si Mortal Kombat X 1.5GB Ram ) instalate + aplicatii si aveam memorie. Are destula daca bagi si un card e perfect.

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Vrei sa spui P6 Life. Nu Live.
Am detinut acest telefon. Bateria tinea forte bine, avea o camera buna si jocurile le ducea foarte bine. La pretul de pe eMAG 399 lei. E foarte ok. Merita cumparat. Gasesti la 359 resigilat care e o oferta si mai buna.

| Marciuc_Ionel_1996 explică (pentru FlorinCiokan):

Life da laughing)).....este un telefon bun pentru ca vad 'multi' care zic despre el ca nu merita?

| Marciuc_Ionel_1996 explică (pentru FlorinCiokan):

Si doream sa intreb cata memorie este valabila din cei 8G si cum se imparte memoria aceasta ramasa?

| FlorinCiokan a răspuns (pentru Marciuc_Ionel_1996):

Nu stiu. Are 8GB. Am avut jocuri ca Asphalt 8 (1.5GB Ram si Mortal Kombat X 1.5GB Ram ) instalate + aplicatii si aveam memorie. Are destula daca bagi si un card e perfect.