| Verdealbastrui a întrebat:

Ce patesc daca am inghitit/inhalat par de pisica?

15 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Daca ajunge la plamani poti sa mori dar doar daca inghiti mai mult de un fir

| Latinmoon a răspuns:

Ai grija sa nu inghiti par de pisica deoarece ti se poate aseza la plamani si mori!

Răspuns utilizator avertizat
| Latinmoon a răspuns (pentru Blossomis):

Daca se aseaza pe ficat mori mai informeaza-te si tu, o prietena de-a mamei a murit din aceasta cauza.
Si am dar raspunsul asta pentru ca nu mai stiam sigur acum stiu!batting eyelashes

| Hevnoraak a răspuns:

Nimic.

| Okami23 a răspuns:

Poti sa faci alergie

| george232323 a răspuns:

In principal nimic, dar ai putea sa faci si alergie

| FirstplaceXXX a răspuns:

Un prieten de al meu recent si-a facut un control, pornind de la o banala raceala si nu se simtea ok. Doctorii i-au depistat un par de pisica sau catel pe plamanul drept. A doua zi era in sala de operatie. Sunt foarte periculoase. Ai mare grija.

| MagicalUnicorn a răspuns:

Foarte serios vorbind, e o treaba serioasa, du-te la doctor urgent. Am avut un prieten care a inghitit par de pisica sau de caine si a ajuns sa i se inlature o jumatate din stomac...

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Te transformi in pisika laughing

| MelindaVictoria a răspuns:

Unchiul meu a inhalat parde pisica si iau facut 3 operatii si tot nu au reusit iar infinal a muritcrying AI MARE GRIJA!

| NarcysIonutz a răspuns:

Trebuie sa te duci urgent la doctor, pentru ca acestea sunt foarte periculoase! Acel par de pisica se poate duce la plamani si sa mori! Ai grijawinking

| 0Arwen0 a răspuns:

Poti sa mori.

| Olimpia001 a răspuns:

Vei muri ori te vei transforma in pisica

| Cotza_Mateikill_1996 a răspuns:

Daca ai astm nu este bine.Dar daca nu, nu te panica big grin