| AvalohAlyn a întrebat:

Ce pet aveti in momentul acesta si ce animale ati avut de-a lungul timpului?
Eu am avut vreo 4 hamsteri, 4 perusi, 2 nimfe,un acvariu cu pesti, de-a lungul timpului dar acum mai am doar 2 perusi.

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AllmaGirl a răspuns:

Eu am in momentul de fata 3 porcusoare de Guineea si o catea dar am mai avut:
alti 5 porcusori cand fatase a mea
alti 3 caini
cateva sute de pesti
un motan

| Gregory a răspuns:

Salut. În momentul de față mai am un câine (Bobby) și un motan (Negri). Am mai avut și alți câini, pisici, hamsteri, dar, sincer, nu le mai știu cu exactitate numărul.
Să-ți trăiască perușii, să te bucuri de ei, și să le oferi multă iubire. happy

| NuMaContrazice a răspuns:

Am 2 caini (am avut 6) si niste iepuri :d

| Maomau a răspuns:

Pina nu ai avut o pisicuta sau mai ales un caine, inseamna ca nu ai avut nimic!

| cetateanuturmentatkrysty a răspuns (pentru Maomau):

Cainele si pisica nu sunt animalele supreme sau ceva de genu conteaza sa iti placa animalul si sa fie atasat de tine dar sunt de acord totusi e mult mai bine cu cele 2 caci le poti lua peste tot si au blana moale

| Maomau a răspuns (pentru cetateanuturmentatkrysty):

Ce e aia animal suprem?
Cainele este animalul care in ultimii 10 mii de ani s-a adaptat foarte repede si deosebit de bine relatiei cu omul si se straduieste sa-l inteleaga, si iata cum vedem ca multi caini sunt folositi de oameni pentru diverse lucrari, de ex sa salveze oameni la cutremure, avalanse, sa conduca orbii, cainii politisti, etc!
Asa ca ce vrei mai suprem de la un animal decat atata?
Si tu ai avantajul ca nu-ti cade parul!

| Demise a răspuns:

Am o pisică pe care am găsit-o mieunând în curtea mea. Am avut un hamster.

| TommoGirl a răspuns:

Eu am avut 1 caine, 2 papagali, 2 pisici, 1 hamster, 1 porcusor de Guinee.
Acum am 2 papagali si 1 catelusa!

| ღKimKimmyღ a răspuns:

Am [oarecum] un caine. Adica, e complicat, nu e chiar cainele meu... e complicat. big grin

| sindromforyou a răspuns:

In momentul de fata am o iguana si un acvariu.

| MrBlue a răspuns:

Buna, eu am avut de-a lungul timpului 26 de pisici, 5 caini, o broasca testoasa, 6 gaite salbatice crescute de pui, de mine, un arici, un hamster, daca nu credeti faza cu pisici treaba voastra. Am avut 4 pisici care le-am gasit abandonate si care s-au inmultit excesiv cate 5 pui la o nastere.In prezent am broasca testoasa, 2 pisici si o catelusa.

| teocica a răspuns:

Eu am avut pana acum 6 papagali
1 galben(rip) 1 albastru(rip) 1 galben cu verde(rip) 1verde(rip) si un acvariu cu pesti (rip)
Si acum am 2 papagali 1colorat si 1albastru cu galben care au o casnicie de 1jumate si 4 copii big grin

| AlexisLuv a răspuns:

Este foarte dragut ce ai tu :Xeu am avut 2 perusi, un hamster, muuulti pesti, iar acum am o pisicuta big grin