| anonim_4396 a întrebat:

Ce rasa de caine ma sfatuiti sa aleg intre Toy Poodle, Biewer Terrier, Papillon si Pomeranian? Si de ce?

1 răspuns:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

In primul rând acestia sunt caini care stau in casa asa ca ori ii tii in casa ori undeva unde este foarte cald si bine.Nu într-o cusca afara. Daca poti sa faci asta atunci poti sa iei rasa aceasta.

Fiecare rasa spusa de tine este frumoasa si speciala in felul ei.Nu contează ce caine iei.Toti sunt la fel de iubitori.
Daca nu esti hotărâta ai putea sa tragi la sort laughing sa pui biletele cu rasa de caine si pe ala care îl tragi pe ala sa il iei.

Niciun caine spus de tine nu este rau sau sa nu ii placa copii.
Doar ca acesti caini spusi de tine le trebuie periata blana, spalati etc. =duși la salon big grin

Sper ca te-am ajutat si ca vei alege o rasa care sa iti fie pe plac!

Funda? happy