| anonim_4396 a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg intre un Westie (West Highland White Terrier) si un Pomeranian? Pur si simplu imi este foarte greu sa ma decid.

1 răspuns:
| spiridus25 a răspuns:

Https://ro.wikipedia.org/wiki/West_Highland_terrier
http://www.toateanimalele.ro/Caini/Pomeranian/Pomeranian.php
Ti-am lasat niste link-uri cu decrierea fiecaruia ca sa vezi care ar fi mai convenabil si s-ar potrivi cel mai bine personalitatii tale. Nu stiu daca te ajuta la ceva dar ti-am dat link-urile sa vezi descrierea si comportamentul exact ale ambilor caini, in functie de caracteristicile lor poti alege ce tip de caine preferi.Pe oricare l-ai alege trebuie sa stii ca are nevoie de afectiune si multa grija.