| Shinen a întrebat:

Ce se intampla daca mananci mancare de caini?

55 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Nu patesti nimic. exista oameni care manaca conserve (mancare) pentru caini si pisici happy

| YrYssSy a răspuns:

Weei...Va rog, am intrebat din curiozitate. Ce oameni...straight face

| Saya_1767 a răspuns:

Nu stiuuu...mananci si imi spui si mie cum este... daca nu mori bineinteleslaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...
incearca si ai sa vezi laughing

| Dannyjj a răspuns:

Incepi sa latri laughing acum lasand gluma la o parte, mancarea pentru caini nu este indicata pentru oameni.

| cornel a răspuns:

Nu stiuhee hee

dar stiu ca miroase urat mancarea aika:-&

Răspuns utilizator avertizat
| xoBridgetXO a răspuns:

O prietena de-a mea a mancat mancare de pisici. Mai mult manca ea decat pisica si n-a patit nimic laughing

| BotHicUtz a răspuns:

Absolut nimic.cred ca o sa ramai doar cu un gust ciudat!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SweetCandy, Matsa, laurentiu, NOname multumesc mi-ati facut seara mai placutalove struck voi dormi bine si voi visa placuta din cauza voastra mersi>big grin

| darrio2007 a răspuns:

Latri

| YukiMrM a răspuns:

Belinda nu te lua dupa oamenii astia rai, daca mananci mancare de caini incepi sa latri si sa fugi pe strada in 4 labe, atunci toti baietii din cartier o sa sara pe tine laughing))

BAFTA, si vezi ca nu mori :d

| cornel a răspuns:

Eu cred ca nu e bunahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci "Toxiinfectie alimentara"(pe lb. doctorilor).

| radapusy a răspuns:

Ti se face rau! adica nu stiu asta din experienta si stiu asta din inteligenta!

| Ionela_7274 a răspuns:

Nu se int nimic doar ca dupa ai un gust urat in gura :-&. Eu am o prietenaa care a mancat si varul de pe pereti tongue

P. s - eu n-am mancat mancare de cainii!

| Deea852 a răspuns:

Nimic.verisoara mea a mancat dar nu a patit nmic! din fericirelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic! Nu patesti nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba lu Gabriela s-ar putea sa nu ti se'ntample nimic sau ar putea avea afect benefic asupra dintilor... EX:cainii dc nu au carii desi nu se spala pe dinti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am mamcat 2 boabe de curiozitate, nu se intampla nimic doar ca ti se face putin rau cand te gandesti ca sunt facute din ulei de animale moarte

| Viviannnnnna a răspuns:

Sora mea e mai mica si a mancat.nu e nimic otravitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti rol in Twilight.

| IoniixD a răspuns:

Ai greaţă de gravidă toată ziua. laughing

| DeeaDew a răspuns:

Ce se intampla daca mananci mancare de caini?