| AlecsPAD a întrebat:

Cel mai tare Felix Baumgartner
Idolul parasutistilor
Spuneti-va parerea aici

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Brâncuşi a răspuns:

Nu mi se pare ceva uimitor ceea ce a făcut sunt mulţi paraşutişti în această lume, ok el a avut mai mult curaj asta este. Şi noi în România am avut-o pe Smaranda Brăescu şi mulţi alţii.
O seară plăcută.

| ombladon a răspuns (pentru Brâncuşi):

Stai jos, 3

| Brâncuşi a răspuns (pentru ombladon):

Măcar cunoşti vreun paraşutist Roman, deşteptule?

| ombladon a răspuns (pentru Brâncuşi):

Nu asta este ideea, ziceam ca Felix Baumgartner a facut ceva uimitor si tu zici "Nu mi se pare ceva uimitor" ca si cum a sarit intr-o piscina de la 2 metri, a mai sarit altcineva de la 36 de Km? nu cred...

| Brâncuşi a răspuns (pentru ombladon):

Întradevăr nu, dar orice este posibil în lumea asta şi mi se pare ceva micuţ pe lângă explozia de la Cernobâl sau primul şi al doilea război mondial, totuşi...

| WoodenCross97 a răspuns (pentru ombladon):

De fapt a sarit de la 38 deoarece au fost unele probleme cu balonul umplut cu heliu. daca nu l-ai vazut live uite aici linkul http://www.youtube.com/watch?v=BHYCjO64lfY m-am uitat 2 ore incontinuu, plus amanarile alea :)) BRAVO FELIX :x

| ombladon a răspuns (pentru WoodenCross97):

Da,am vazut live, doar ca stiam ca trebuie sa sara de la 36 si asa mi-a ramas in minte

| Cristi92 a răspuns:

Imi spuneti si mie ce se intampla cu capsula cade si se face praf jos sau cum o aduce pe pamanat!