| catalinaicg a întrebat:

Ciao! Vreau ceva nume dragute pentru un/o rottweiler big grin

Răspuns Câştigător
| ThePowerlifter a răspuns:

Salut! Inspire-te de aici: http://www.animale.ro/nume-de-caini Sunt multe destul de dragute

3 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Jacky

| Nana30 a răspuns:

Buna. Iti plac aceste nume? : Rex
Bonzo
Glont
Labus
Copoila
Max
Jimy
Rocky
Hanniball
Demon... Coquin,Caporal,Archer,Adolph, Attila,Fonz, Emperor, Laker,Orzon, Quack, Sadie, Sam, Sammy, Yoke, Budy,Rex,Heron,Luna,Ben,Beny, Shadow, Sherr, Art, Artie... si multe altele. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

| AndreeaMoromete23 a răspuns:

HEEY,daca este fata:Shackra,Sasha,Matis,Tarra,Dolly,Candace,Molly
Baiat:Joker,Edward,Atos, Tony, Look, Jacob, Marlin.