| Allecsandra27 a întrebat:

Cine are bulldog francez sau mops? Am cateva intrebari despre aceste rase!

7 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Am 6 mopsi. Ce intrebari ai?

| ciupi a răspuns (pentru danielcretu1980):

Buna.ai pui mici.baga id ciupilan_ionutz

| Nuosamighicestiusernameulproasto a răspuns:

Eu am bulldog francez happy o cheama Lola

| ciupi a răspuns (pentru Nuosamighicestiusernameulproasto):

Buna.ai pui de la bulldogu tau

| Nuosamighicestiusernameulproasto a răspuns (pentru ciupi):

Nu,dar chiar daca as avea,nu i-as da asa,aiurea. Nu cred ca cineva ti i-ar da unul uite asa, e o rasa care naste in conditii grele, prin cezariana(care e destul de costisitoare) si naste destul de putini pui.Iti recomand sa te gandesti bine inainte de a-ti lua un caine de rasa,te anunt ca vei da o suma de bani destul de mare pentru un Bulldog Francez care intr-adevar sa fie bulldog francez, si nu vreo corcitura luata din pet shop-uri... Nu spun ca cei de rasa pura au ceva in plus fata de ceilalti, doar ca ar trebui sa te gandesti bine inainte sa decizi daca chiar vrei un bulldog francez...

| loredana_6675 a răspuns:

Eu am bulldog francez.

| anoni1060 a răspuns:

Am mops,labrador clasic, lup, hasky(in alta casa)