| mardeamor a întrebat:

Cine are catel beagle? si vreau sa stiu cum le-ati primit in casa ce ati inceput sa il invatati cum se poarta la inceput totul.mersi

1 răspuns:
| Bibuşca a răspuns:

Daca tu stai la curte normal ca trebuie tinut afara[ca el nu se face mic rau] si daca stai la bloc/apartament normal ca trebuie tinut in casa altubdeva unde pe scari unde sa-l ia totii? Pai el trebuie dresat de tine sa il ingrijesti cu nevoile unde sa si le faca il invetii sa nu faca in locurile unde nu trebuie daca face in locul interzis il certi dar nu-l bati dar il ignori cateva minute si av invata ce sa faca cu acesta pedeapsa sper ac te-am ajutathappy