| AmeliaIoana14 a întrebat:

Cine cunoaste pe cineva care ar putea sa imi dea un bichon maltez nu foarte scump. as putea sa dau 200 de lei pentru el... Lasati-mi un mesaj daca cunoasteti pe cineva. P.S: sunt din Suceava

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Stii cat te costa intretinerea unuia? In jur de 500lei/luna. Crezi ca unul care da 200-250euro pe caine iti da tie cu 200lei puiul?

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu vei gasi cu 200 de lei. Sora mea a dat 700 de lei pe un bichon(ca cel din poza) acum 7-8 ani..In plus intretinera lui costa destul de mult.( vizite la medic, vaccinuri, hrana )
Eu zic sa cauti un adapost de animale in orasul tau, iti alegi un catel.De obicei sunt deparizatati si cred si castrati.Ramai cu banutii.

| Aphrodytha a răspuns:

De ce nu incerci sa mergi la adapostul pentru animale poate gasesti unul? sunt sigura ca se va bucura de un nou stapan.