| MadalinaAntonia a întrebat:

Cine imi face un id? dau funda,cu numele madalina, antonia legar de astea? repede

Răspuns Câştigător
| ZoeyMe a răspuns:

Iti fac eu.Da-mi datele pe privat(nme, prenume, varsta, data in care te-ai nascut) si cam ce ID ai vrea. Daca nu sti sa iti schimbi parola iti voi face un tutoria.Succes!

| MadalinaAntonia explică (pentru ZoeyMe):

Pai,fami cum vrei tu,eu as vrea un id de rezerva, pentru orice eventualtate, imi voi schimba eu parola, pune date, nu conteaza id sa fie legat de aceste nume madalina, antonia

3 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Aici este:
madalina.antonia12@yahoo.com

Parola ti-o dau pe privat.

| MadalinaAntonia explică (pentru ZoeyMe):

Da si parola, api stergi mesajul