| MisteriousGirl010 a întrebat:

Cine isi doreste funda? Spuneti-mi va rog incerc sa va ajut.Sunt de treaba daca va simtiti vinovati ca nu ati facut nimic, motivati raspunsul!

Răspuns Câştigător
| MisakoYui a răspuns:

Am un grup pe facebook si cand postez poze si altele apare si la cei lanti la (Acasa) eu nu doresc sa apara si la ei doar pe grup si atat cum fac sa nu mai apara. Spuneti-mi va rog kiss Dai funda daca vrei kiss Si daca poti sa ma ajuti thinking

5 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

Da mie funda pentru ca sint om bun happy

| adrew a răspuns (pentru adrew):

Cine da funda unui om bun este si el tot un om bun laughing

| Differentx13 a răspuns:

Nu cred că funda este atât de importantă happy. Important este să ajuți persoana respectivă, fără un interes la mijloc.

| motherfuckerstyle a răspuns:

Ai auzit de motto-ul Pot/Vreau/Fac? ei bine tu poti sa-mi dai o fundita/vrei sa-mi dai o fundita si o primesc pana la urma daca esti dragutalove struck

| S3by23 a răspuns:

Imi doresc eu funda...am raspuns la peste 50 intrebari si nu am primit decat la 8 din ele funda