| mihaela_8755 a întrebat:

Cine stie cum se descarc manele pe google? sau de unde si cum ...detaliihappymultumesc

3 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Scrii pe google videomp3 si dai search, apoi o sa-ti apara undeva pe pagina siteului un loc unde trebuie sa scrii linkul de pe youtube.Tu dai copy sus acolo la youtube la melodia respectiva si apoi te duci pe siteul celalat cu videomp3 si dai paste.si gata.

| bubudeeabubu a răspuns:

Buna stiu eu un program dowloadezi FinalVideoDownloader si dupa cauti pe youtube melodia si pui siteul la add video link si se downloadeaza fara probleme in cateva minute mult noroc

| Ks_1782 a răspuns:

Scrii pe google "trilulilu downloader" e un program foarte ok. il descraci,si dupa aia intri pe trilulilu si dai la sectiunea muzica,si cauti ce vrei sa downloadezi,cand iti apare melodia ii apare si linkul, deci copiezi linkul de sus si day copy&paste in programul trilulilu donwloader(sa fie deschis programul) si se descarca foarte rapid! dupa ce ai dat sa se downloadeze piesa iti apare une vrei sa o salvezi, si iti alegi sau iti creezi un folder si acolo le salvezi. sper ca ti-am fost de ajutor. poti incerca si pe valimp3.ro fundabatting eyelashes?