| thelordoftime a întrebat:

Cine stie numere magice ca cel facut de Vlad Grigorescu in finala Romanii au talent sau ca acesta :http://www.ted.com/......ipods.html Cele mai multe link-uri primesc funda!

2 răspunsuri:
| pinkdimond a răspuns:

Wow foarte, foarte tare! magie si iphonuri lucrurile melepreferate.ei.......asta si animalele am deja doua testoase dar, mai vreau si o pisica

| madalinabaiamare a răspuns:

Cele 3 iphonuri ruleaza de fapt un filmulet (facut de iluzionist), fiecare filmult e diferit. Iluzionistul doar stie exact care si unde trebuie puse pentru a fi un truc perfect(si cand cica il suna nevasta sau cine o fi tipa, tot e filmulet). Daca dai la minutul 3:20 o sa vezi o mica gresal(strange mana mai repede). E un truc superb!