| Rocky1610 a întrebat:

Cu cât aș putea să vând pui de husky femelă și mascul? Provin din părinți de rasa pura, vaccinați la zi, microcipati, crescuti în condiții foarte bune. În zona București și respectiv ilfov. Puii vreau sa îi vând fără vaccinuri si carnet de sănătate.

1 răspuns:
| Ionut58282856 a răspuns:

Un caine husky in se vinde cu aproximativ 10 milioane dar tu poti sa ii dai si cu c-am 8 milioane ca sa fie cumparat, dar vezi sa nu vinzi puii chiar imediat ca sa moara de foame din cauza ca nu consuma altceva decat laptele mamei. In cazul in care omul nu stie ce e ala veterinar o sa moara de foame. Si iti recomand sa nu vinzi un caine daca a stat mai mult de un doi ani la tine, nu o sa fie placut banuiesc laughing