| claudiafrumoasa a întrebat:

Cu ce pot sterge ecranul telefonului fara al zgaria sau al afecta cu ceva.? Funda! Vreau sa il curat bine dar sa nu zgarii ecranul! happy

Funda!

Răspuns Câştigător
| antoniaYoyo2 a răspuns:

Buna Claudia, iti voi spune si eu am telefon performant cu touch screen, cel mai bine e sa il cureti cu servetele umede speciale pentru ecran, daca nu gasesti poti cu un servetel uscat, dar iti sugerez cel mai bine o folie speciala pentru ecran schimb.o pe fiecare luna. Funda?

11 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Limba!

| Reyskate99 a răspuns:

Un servetel cu spirt.

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine il stergi usor cu un servetel umed.
Astfel nu se zgaraie.

| SasNetRomania a răspuns:

Cu servetele umede raman urme jenante!
iti recomand o solutie speciala de curatat lcduri si plasme (tv-uri) de la orice magazin plus piele de caprioara!
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| Doctorfishadi a răspuns:

Il poti curata cu orice tip de servetel, iar pe unde nu ajungi cu bete de urechi. Poti foarte bine sa folosesti clean pentru geamuri, sau cum s-a mai spus servetele speciale dar nu are rost. Funda si multa bafta!

| Kriss96 a răspuns:

Cel mai bine cu batistuta din aia speciala pentru sters ochelarii.

| alialinu75 a răspuns:

Poti sa-il stergi usor cu un sergetel.

| irinako a răspuns:

Poti sa il stergi cu o laveta asa fac si eu si nu se intampla nimic ori doar sa il stergi cu un servetel!

| Alexandra_Ale_1999_UoQZ a răspuns:

Cel mai bine se curata cu un servetel uscat si parfumwinking Nu se zgarie ecranul si ramane curat si lucios happy Funda?

| Voinea_Diana_1990 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa folosesti niste servetele pentru ochelari.Dar mai bine ai folosi si o folie speciala pentru ecran care poate fi gasita la orice magazin pentru accesori telefoane!

| gaby123456789atv99 a răspuns:

Poti sa il stergi cu un servetel din acela moale sau cu servetel cu solutie (dar acesta se poate folosi doar odata )dar este si ieftin se numeste servetel W5 (Sterge foarte bine) Bafta
Funda? big grin