| ღღkคrinค19ღღ a întrebat:

Cui ii plac pisicile?
Mie imi plac si pisicile si cateii(animalele mele preferate)!
Ale voastre care sunt?

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi plac pisicile si cateii, sunt animalute simpatice, istete si jucause.

| Alinna20 a răspuns:

Nu pre imi plac pisicile deoarece mi-a mancat toti papagalii! animalele mele preferate sunt catelusii si papagalii!big grin

Răspuns utilizator avertizat
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Buna Karina! De mult nu am mai vb cu tine!
Eu ador pisicile si cainii. Sunt animalele mele preferate. Pisicile imi plac pentru ca sunt dragute cand se asaza in brate la tine si incep sa toarca...
Cainii imi plac pentru ca sunt jucausi. Imi plac mai mult Goldenii Retrieveri.

Hai ca mai vb noi pe mess! Pa!

| DrDeath a răspuns:

Si mie imi plac pisicile cel mai mult.Am avut 6 dar am mai ramas cu 3. Ceilalti 3 au plecatcrying. Acum pisicuta mea Bela va face si ea puisori.Pe motan il cheama motanel si pe pisicuta cea mai mica de 3 luni o cheama Pufi deoarece este foarte blanoasa si are blana umflata.winking

| Bylok a răspuns:

Buna!

mie imi plac pisicile

sunt preferatele mele

| ღღkคrinค19ღღ explică:

DA, si eu am uitat sa va spun ca am 2 pisici cu o poveste lunguta:
Am avut un pisoias numit Yubitubi pe care l-am alintat si l-am iubit foarte muuuult, atasandu-ma de el, in momentul cand el a plecat de acasa ca doar era motan, am fost foarte suparata. Am gasit 3 luni mai tarziu o pisicuta iubitoareeeeeee foc. Mititica a facut pui(5), iar noi am dat 3 puisori. Oleaca mai tarziu cam peste o luna am dat-o si pe mama pisica ramanand numai cu cei 2 pisoi pe care ii am si acum. Merisor e foarte gras si Mutiuc. Puteti intra aici si sa va uitati:
http://my2cat.jimdo.com/

| andreea2011 a răspuns:

Porcusorii de guineea, cainii si pisiceile, am un porcusor e fetita o chaema rontzy

| rastamanroby a răspuns:

Mie imi plac hamsterii si porcusorii de guineea

| Monica_7286 a răspuns:

straight face eu iubesc cainii...
ba chiar ii ador (cainii de ras)
dar nu am absolut nimic cu pisicile

| lusiii a răspuns:

Si mie imi plac pisicile cel mai multt:X. Mai ales cele negre si albe :d. Favoritele mele. eu am una neagra si toata ziua cand sunt acas si am timp o alint si ma joc cu ea love struck. Si cateii sunt foarte draguti; x