| ThatGuywith a întrebat:

Cum imi dau seama ca puiul meu de papagal perus mananca sau este hrănit de mama lui (Are in jur de o luna jumate și a ieșit din căsuța lui, în cusca)?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai cu ochii pe el si vezi de unde mananca.

| Mela1000 a răspuns:

Dacă nu e apatic, înseamnă că mănâncă.

| ThatGuywith explică (pentru Mela1000):

Sta de 2-3 ore intr-un colt mai întunecat al cuștii și nu are nici o reacție. Exista cumva o metoda prin care pot verifica ca acesta mananca? Iar dacă nu mănâncă, ce este de făcut?

| Mela1000 a răspuns (pentru ThatGuywith):

Stai cu ochii pe el în continuare. Dacă nu mănâncă îl duci la veterinar.

| ThatGuywith explică (pentru Mela1000):

Acum a ieșit și sta lângă părinți, pare a fi ok