| DianaMishipisicutamishipisi a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa imi cumpere o pisica cat mai repede(mai exact de Craciun)?

6 răspunsuri:
| iuliaOK a răspuns:

Ia-o cu vrăjeală rolling on the floor) Îi spui ca alții își doresc telefoane, mașini, bijuterii și tu vrei doar un animalut.

| DianaMishipisicutamishipisi explică (pentru iuliaOK):

Am incercat, dar a spus ca la primavara, iar eu nu mai am deloc rabdare ca am mai pierdut o pisica...

| DonAdrian a răspuns:

Te ai gandit ca poate e mai bine asa. Te ai gandit ca pisica aceea este pe strazi sau poate chiar a murit? Nu vreau sa fiu negativist dar trebuie sa fii sigura inainte sa te joci cu o fiinta

| DianaMishipisicutamishipisi explică (pentru DonAdrian):

Cea lanta pisica era bolnava si am scos-o putin afara pentru ca isi dorea mult, dar am intors 2 minute capul pentru ai aude o ucarie si a disparut. Am plans in continuu dupa ea, chiar pana in ziua de azi...

| DonAdrian a răspuns (pentru DianaMishipisicutamishipisi):

Daca gandeai matur ai fi stiut ca sunt sanse foarte mari ca pisica sa plece, e logic

| DianaMishipisicutamishipisi explică (pentru DonAdrian):

Nu chiar, pentru ca a stat afara toata vara fara a fi supravegheata si nu a plecat, dar acum...