| mariusluisa a întrebat:

Cum sa imi invat catelusa westie sa manance bobite pentru catei. ii westie si are 9 saptamani.pls ajutati-ma day funda promit

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
incerca sa cumperi niste "bobite" mai scumpe, au alt gust. De obicei cainii sunt foarte mofturosi la mancare.
A mea manca de la 10 lei kg in sus... Incerca sa ii mai iei si niste batonase, niste oase din biscuti, sunt multe chestii la pet shop. Succes

| LoveSelena a răspuns:

Puei in castron mancare din aia.Si lasaio sa rabde de foame pana mananca sau le amesteci cu alt ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| GabyZarny a răspuns:

Daca nu vrea bobite goale, pne'le in pateu / branza topita, mai mult ca sigur va manca...si incearca sa'i maresti portia de bobite...si i'ai luat bobite uscate? Sau cu carne in ele, de la pedigree? Eu asa am invatat'o pe catelusa mea. funda big grin

| nico6 a răspuns:

Buna dai mai putina mancare si va manca si bobite funda