| Alinu7 a întrebat:

Salut.Am 2 catei pereche ( yorkshire terrier ) si azi puiul face 1 luna, o sa merg zilele astea la veterinar dar inainte m-am gandit sa va intreb pe voi cei care puteti sa ma ajutati cu niste informatii, la cat timp poate sa manance puiul? trebuie pliculete cu carne pentru caini sau bobite? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ally123sims a răspuns:

Si catelusa mea are tot o luna si ii dau sa manance lapte cu paine, tocanita, ciorba, si la primul vaccin sau la o saptamana poti sai dai crocantele inmuiate, conserve etc.
fundita?

1 răspuns:
| cristi2010 a răspuns:

Il vinzi? ca daca il vinzi nu mai trebuie sa-ti bati capul cum il hranesti. la ce pret?