| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma angajez la serviciu in jocul Second >Life?. Help Me Please! pleasee! pleasee! please! pleaseeeeeeee!

2 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Second life zici ha? pai eu am jucat o data,... dar... e najpa n-am priceput nimic
P. S. cauta pe forum ( pe google: second life forum in ramana)

| DaDuSH a răspuns:

Scz pentru dublu-post dar am gasit aici tot ce vrei:http://www.secondlife.ro/viewtopic.php?f=31&t=69 scrie tot despre: ce este SL cum sa faci bani in SL si cum sa te angajezi in SL