| anonim_4396 a întrebat:

Cum va alegeti animalul de companie?

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru mine a fost dragoste la prima vedere.Am avut pisici de cand m-am nascut, asa ca pot spune ca prima mea vedere a fost (pe langa parinti) o pisica!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Care mi se pare mie ca este mai frumos si mai jucaus pe ala il iau love struck

| AvalohAlyn a răspuns:

De obicei aleg animalutele cele mai mici si dragute, cele mai usor de ingrijit si cele care ma atrag cel mai mult.Imi plac foarte mult dragalsii mici de hamsteri, de papagali si de catelusi foarte mici.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Locuiesc la casa si iubesc mult animalele asa ca nu mi-a fost greu sa ma decid, am doua pisicute dragalase si doi catei un pechinez(corcitura) si un Haski.

| Malvina24 a răspuns:

Ma duc la un magazin de animale si mi-l iau pe cel preferat in functie de culoare, sex, sa fie aspectuos, dar in primul rand sa am conditia sa-l cresc, sa pot sa-l fac fericit si sa se simta si el bine in conditiile pe care i le pot oferi eu!

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Care catel este mai frumos, mai simpatic, mai vioi, mai jucausi si dresat pe acela il iau

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Cel care imi place mai mult.

| GabiCh93 a răspuns:

Sa fie dragutz.sh sa nu am prea mult de grijahappybig grin

| NiCoL♥ a răspuns:

Pai depinde de personalitatea ta:

eu sunt jucause si comunicativa si am un caine dalmatian(rasa dalmatian este o rasa de caini jucausi)

daca vrei un caine sau o pisica poti sa te duci la adapostul de animale sunt multe acolo si sigur vei gasi animalul perfect si in plus vei salva si o viatawinking

sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutorhappyhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa caracter.eu am un tarlifes. jucaus.